Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання





Новини
  ЛЬВІВСЬКА ФІЛІЯ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Результати випробування

 Фахове випробування «Харчові технології»

освітній ступінь «Бакалавр»

Дата 23.07.2016 р.

Спеціальність: 181 Харчові технології

п.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Шифр вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1.      

Бинда Діна Віталіївна

Б86-ТХз0001

81

складено

2.      

Заворотюк Маряна Любомирівна

Б86-ТХз0002

88

складено

3.      

Мельник Наталія Романівна

Б86-ТХз0003

75

складено

4.      

Рожко Сергій Сергійович

Б86-ТХз0004

83

складено

5.      

Сас Юлія Дмитрівна

Б86-ТХз0005

90

складено

6.      

Проць Ірина Іванівна

Б86-ТХз0006

87

складено

7.      

Давидяк Ольга Романівна

Б86-ТХз0007

-

не з’явилася

8.      

Царик Олександра Богданівна

Б86-ТХз0008

95

складено

9.      

Косаківська Олександра Сергіївна

Б86-ТХз0009

80

складено

10.  

Кальницька Марія Василівна

Б86-ТХз0010

85

складено

11.  

Вашак Надія Степанівна

Б86-ТХз0011

85

складено

12.  

Драб Олена Дмитрівна

Б86-ТХз0012

63

складено

13.  

Шиманська Софія Богданівна

Б86-ТХз0013

80

складено

14.  

Федак Лілія Миколаївна

Б86-ТХз0014

35

складено

15.  

Майдан Ян-Адам Андрійович

Б86-ТБз0001

77

складено

16.  

Бура Софія Любомирівна

Б86-ТБз0002

85

складено

17.  

Матерацька Олеся Володимирівна

Б86-ТБз0003

72

складено

18.  

Марущак Андрій Ігорович

Б86-ТБз0004

57

складено

19.  

Грицеляк Юрій Петрович

Б86-ТБз0005

63

складено

20.  

Пелешко Назар Миколайович

Б86-ТБз0006

50

складено

21.  

Литвин Юрій Андрійович

Б86-ТБз0007

76

складено

22.  

Кузнєцов Юрій Орестович

Б86-ТБз0008

75

складено

23.  

Коло бич Любов Андріївна

Б86-ТБз0009

68

складено

24.  

Кондришин Микола Андрійович

Б86-ТБз0010

73

складено

25.  

Чабан Андрій Володимирович

Б86-ТБз0011

65

складено

26.  

Різун Юліана Михайлівна

Б86-ТБз0012

60

складено

27.  

Коршунова Єсенія Леонідівна

Б86-ТБз0013

69

складено

28.  

Волошин Роман Андрійович

Б86-ТБз0014

80

складено

29.  

Приведа Роман Анатолійович

Б86-ТБз0015

71

складено

30.  

Кулієвич Маряна Володимирівна

Б86-ТБз0016

75

складено

31.  

Шкрамко Христина Володимирівна

Б86-ТХарчз0001

35

складено

32.  

Каспришена Юлія Михайлівна

Б86-ТХарчз0002

70

складено

33.  

Лазуркевич Ігор Мирославович

Б86-ТХарчз0003

55

складено

34.  

Остапчук Іван Сергійович

Б86-ТХарчз0004

60

складено

35.  

Мазурок Марта Анатоліївна

Б86-ТХарчз0005

75

складено

36.  

Мозола Олена Миронівна

Б86-ТХарчз0006

50

складено

37.  

Яцик Галина Василівна

Б86-ТХарчз0007

40

складено

38.  

Блага Ольга Іванівна

Б86-ТХарчз0008

80

складено

39.  

Габа Вікторія Василівна

Б86-ТХарчз0009

-

не з’явилася

40.  

Ганусей Маркіян Русланович

Б86-ТХарчз0010

25

складено

41.  

Хижий Сергій Богданович

Б86-ТХарчз0011

55

складено

42.  

Мерцало Назарій Тарасович

Б86-ТХарчз0012

40

складено

43.  

Гринів Олександра Ярославівна

Б86-ТХарчз0013

55

складено

44.  

Раб Марія Орестівна

Б86-ТХарчз0014

70

складено

45.  

Василик Володимир Михайлович

Б86-ТХарчз0015

75

складено

46.  

Хоркавий Орест Юрійович

Б86-ТХарчз0016

40

складено

47.  

Ковальський Олег Тарасович

Б86-ТХарчз0017

50

складено

48.  

Василик Ірина Василівна

Б86-ТХарчз0018

55

складено

49.  

Залецька Андріана-Діана Андріївна

Б86-ТХарчз0019

55

складено

50.  

Микитин Марія Орестівна

Б86-ТХарчз0020

35

складено

51.  

Бойко Ірина Миколаївна

Б86-ТХарчз0021

65

складено

52.  

Цар Марія Василівна

Б86-ТХарчз0022

60

складено

53.  

Левчук Соломія Петрівна

Б86-ТХарчз0023

35

складено

54.  

Кішко Світлана Ігорівна

Б86-ТХарчз0024

65

складено

55.  

Гуменюк Андрій Володимирович

Б86-ТХарчз0025

50

складено

56.  

Базилюк Михайло Олександрович

Б86-ТХарчз0026

55

складено

57.  

Дідик Остап Тарасович

Б86-ТХарчз0027

75

складено

58.  

Задорожна-Олексин Наталія Федорівна

Б86-ТХарчз0028

65

складено

59.  

Мирга Каріна Ігорівна

Б86-ТХарчз0029

85

складено

60.  

Сипень Роман Ігорович

Б86-ТХарчз0030

45

складено

61.  

Кайда Богодар Олексійович

Б86-ТХарчз0031

60

складено

 

 Фахове випробування «Матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів»

освітній ступінь «Бакалавр»

Дата 23.07.2016 р.

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування

п.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Шифр вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1.

Репехович Василь Ігорович

Б86-МАз0001

39

складено

2.

Войтухів Святослав Ігорович

Б86-МАз0002

50

складено

3.

Матківський Назар Васильович

Б86-МАз0003

62

складено

4.

Шкробацький Юрій-Євген Васильович

Б86-МАз0004

41

складено

5.

Ткач Володимир Іванович

Б86-МАз0005

61

складено

6.

Дерюгін Костянтин Валерійович

Б86-МАз0006

77

складено

7.

Мельник Сергій Володимирович

Б86-МАз0007

80

складено

8.

Павлішак Назарій Іванович

Б86-МАз0008

41

складено

9.

Бойчук Іван Миколайович

Б86-МАз0009

47

складено

10.

Чокнадій Владислав Мирославович

Б86-МАз0010

69

складено

11.

Русин Сергій Михайлович

Б86-МАз0011

57

складено

12.

Зуб Іван Михайлович

Б86-МАз0012

82

складено

13.

Бабух Роман Петрович

Б86-МАз0013

62

складено


 Фахове випробування «Економічна теорія»

освітній ступінь «Бакалавр»

Дата 23.07.2016 р.

Спеціальність: 071 Облік і оподаткування

п.п.

Прізвище, ім'я та по батькові вступника

Шифр вступника

Результати випробування

Відмітка про складання випробування

1.

Протечко Давид Олегович

Б86-ОАз0001

30

складено

2.

Шелемех Зоряна Андріївна

Б86-ОАз0002

60

складено

3.

Хитрень Ярослав Ігорович

Б86-ОАз0003

-

не з’явилася

4.

Гринчишин Юлія Юріївна

Б86-ОАз0004

40

складено

5.

Боднар Маряна Русланівна

Б86-ОАз0005

35

складено

6.

Лиха Оксана Михайлівна

Б86-ОАз0006

55

складено

7.

Лагодич Маряна Василівна

Б86-ОАз0007

55

складено

8.

Амбріз Марія Григорівна

Б86-ОАз0008

45

складено

9.

Тарньовий Юрій Юрійович

Б86-ОАз0009

45

складено

10.

Стецько Ольга Андріївна

Б86-ОАз0010

40

складено

11.

Половко Маряна Петрівна

Б86-ОАз0011

70

складено

12.

Ванцель Маркіян Анатолійович

Б86-ОАз0012

40

складено

13.

Лукомська Юля Андріївна

Б86-ОАз0013

50

складено

14.

Лозінська Василина Василівна

Б86-ОАз0014

-

не з’явилася

15.

Жох Ірина Павлівна

Б86-ОАз0015

40

складено

16.

Лозяк Діана Андріївна

Б86-ОАз0016

40

складено

17.

Калагурський Богдан Тарасович

Б86-ОАз0017

40

складено

18.

Кондратенко Марія Павлівна

Б86-ОАз0018

30

складено

19.

Дячишин Богдан Романович

Б86-ОАз0019

40

складено

20.

Срібна Галина Романівна

Б86-ОАз0020

60

складено

21.

Петрівська Ірина Олегівна

Б86-ОАз0021

-

не з’явилася

 

 

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ для проведення фахового вступного випробування

«Економічна теорія»  

«МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО І ТЕХНОЛОГІЯ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ»

«ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»


 

ПРОВОДИТЬ ПІДГОТОВКУ БАКАЛАВРІВ

 

на здобуття вищої освіти особам, які мають кваліфікацію молодшого спеціаліста за такими спеціальностями, ліцензованими в Національному університеті харчових технологій:
 код та найменування напряму підготовки 071 «Облік і оподаткування»
* cпеціалізація “Облік і аудит”
код та найменування напряму підготовки 181 “Харчові технології”
* спеціалізація “Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів”
* спеціалізація “Технології продуктів бродіння та виноробства”
* спеціалізація “Технологія харчування”
код та найменування напряму підготовки 133 “Галузеве машинобудування”
* спеціалізація “Обладнання переробних і харчових виробництв”
Форма навчання: заочна. Термін навчання: 2,5 роки.
Прийом документів з 11 липня до 20 липня 2016 року
Проведення додаткових вступних випробувань (для осіб, які хочуть здобути іншу спеціальність) 21 липня 2016 р.
Проведення фахових випробувань 23 липня 2016 р.

Документи, необхідні для вступу:
1. Шість фотокарточок 3*4
2. Медична довідка №086-О
3. Атестат про середню освіту
4. Диплом молодшого спеціаліста
5. Копія паспорта, ідентифікаційного номера
6. Копія документа про зміну прізвища
7. Два конверти з марками
 

 
Вартість навчання для вступників до Львівської філії НУХТ у 2016 році на заочну форму навчання для отримання ОКР «Бакалавр»
 
Код та назва напряму підготовки
Вартість навчання, грн.. за рік
071 «Облік і оподаткування»
7 900
181 «Харчові технології»
7 350
133 « Галузеве машинобудування»
5 500
 
 

 
 
 
 
 
 

За довідками звертатись:
м.Львів, вул. І. Пулюя, 42, корпус Львівського державного коледжу
харчової і переробної промисловості.
Приймальна комісія тел./факс. (032) 230-29-06

 

79060, м. Львів, вул.І.Пулюя 42
E-mail: lzf-nuht@mail.ru
Web-сайт: http://www.lrnnc.lviv.ua
© Львівський регіональний навчально-науковий центр НУХТ